Tag: се по 4

Десерти

„Се со четири” – Најмеките палачинки се прават по овој рецепт

Се прави со мерки се по 4, вкусно е и брзо. Десерт за сите сетила, највкусни палачинки кои сите ги сакаме.   Добар апетит! Повеќе рецепти на Готви.мк: ВИДЕО рецепт: Леб со карамелизиран кромид Ремек дело во кујната: Леб од банана Тазе домашен леб ВИДЕО. Рецепт за леб кој не […]