Tag: секси

Забава

Мора да погледнете – Елена Ристеска во најжешко издание досега (ФОТО)

На овие снежни врнежи и зимски температури барем за момент ќе подзаборавите. Елена Ристеска на Инстаграм објави фотографија во бикини и напиша: „Во Италија, пред 9 години.. Кога бев млада и убава :)“ Во Италија, пред 9 години.. Кога бев млада и убава 🙂 #tbt #throwbacktimes A photo posted by […]

Забава

ФОТО: Марјана Станојковска ќе ве остави без сон – Погледнете ја го ова секси издание

Згодна и незаменлива, Марјана Станојковска повторно плени со нејзиниот изглед. Погледнете ја во ова секси издание на Инстаграм: 👗:#NANA ❤️ A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on Nov 6, 2016 at 4:36am PST #velvetdress #NANA ✔️ A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on Nov 5, 2016 at 7:05am […]

Забава

ФОТО: Адријана Лима уште посекси кога вежба

Адријана Лима секогаш плени со својата убавина. Во бикини, облечена за некој гламурозен настан… Но, погледнете колку секси изгледа Лима додека вежба од нејзината фотографија на Инстаграм: Getting in my pre-Fashion Week workout 👊🏼👊🏼💪🏼💪🏼 A photo posted by Adriana Lima (@adrianalima) on Sep 6, 2016 at 1:48pm PDT Прочитај повеќе […]

Забава

ВИДЕО: Најзгодната српска пејачка сечеше кромид во краток шорц

Радмила Манојловиќ при едно гостување во “Ами Џи Шоу”, имаше предизвик да исечка колку може повеќе кромид за неколку минути. Најзгодната српска пејачка во краток шорц од бела тантела, направи сечењето кромид да биде секси активност во кујната.Мора да признаеме, иако видеото е постаро, мажите со задоволство го гледаат.   […]

Забава

ФОТО: Неда Украден изгледа одлично и на 66 години

100% природен изглед и без силикони – Неда Украден изгледа фантастино и во својата седма деценија. Популарната пејачка има завидна кариера позади себе, а јавноста можеше минатата година да ужива во нејзините маркантн настапи во шоуто „Твоето лице звучи познато“. Повеќе вести на Gotvi.mk: Сања за акцијата на Слаткар: Маж ми, […]