Tag: сезонски вируси

Повеќе

Смути кое ќе ве расони подобро од кафе – за борба со сезонските вируси

За почеток на денот, за дополнителна енергија и за борба со вирусите, во ладните денови направете смути кое ќе ви годи и има супер вкус. Ставете една шолја спанаќ, една банана и малку ананас. Додадете малку млеко или вода. Се ставете во блендер и испијте. Прочитај повеќе рецепти на Gotvi.mk: Смути […]