Tag: седи лакна

Повеќе

Ќе потемнат сите седи влакна – Домашна смеса која ве прави помлади

Ако имате проблем со седите влакна, се што ви треба се луши од компир кои го решаваат проблемот брзо и лесно. Земете шолја лушпи од компир, прелијте ги со две шолји вода, па варете околу пет минути, процедете и кога ќе ја миете косата, откако ќе ставите шампон и регенератор, […]