Tag: санторини

Забава

18+ФОТО: Сексапилната Емили Ратајковски се соблече гола

Манекенката Емили Ратајковски периодов одмора на грчкиот остров Санторини. Таа објави цела серија фотографии, а на една се соблее целосно и се нурна во базен. Уверете се сами: @amoreandsorvete 48 hour sale starts now! Enter code EMRATA at checkout for 15% off plus free worldwide shipping A photo posted by […]