Tag: салон

Повеќе

Почнува Саемот за мебел – ЕВЕ ГО Каталогот со ПОПУСТИ (ФОТО + ВИДЕО)

Југоекспорт Стил го објави саемските Каталог со попусти кој ќе важи во нивните салони, како и за време на Саемот за мебел кој ќе се одржи во Скопје од 21 до 26 Март годинава. Промотивните каталози можете да ги погледнете на следниот линк: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Promotions Локациите на салоните на Југоекспорт Стил се […]

Повеќе

ВИДЕО: Како изгледа масажа за кучиња – Дали на Македонија и фали ваков салон?

Ширум светот постојат голем број на салони каде се нуди услуга – масажа на кучиња. Дел од сопствениците на овие домашни миленичиња велат дека ваквите масажи ги практикуваат бидејќи се добри за здравјето и негата на животните. Овој тип на масажи во просек чинат помеѓу 35 и 50 долари. Неодамна […]