Tag: салвети

Tips & Tricks, Видео

ВИДЕО: Топ 3 начини да направите вистински декорации со салвети

Слава, именден, роденден, матурска, свечени ручеци за веридба, доаѓање по невеста… многу убави поводи, но секогаш истото прашање: како да направам да биде различно и како да изгледа како се да е приготвено во некој ресторан. Во видеото ви откриваме 3 начини како да направите вистински декорации на масата со најобично […]