Tag: салата крем

Салати

Крем салата од три состојки – за ручек, гости или свечености, евтина и вкусна

Направете вкусна салата со моркови и зелка. Повеќе Готви.мк рецепти: Салата со маслинки и кубети Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула Неодолива крем салата Малиџано – одличен домашен рецепт Зеленчукова ужинка […]