Tag: рецептзасладувач

Повеќе

Направете дома засладувач за кафе – Пржи сало на стомакот

Направете си сами засладувач за утринското кафе, наместо шеќер кој штетно делува на телото. Овој домашен засладувач е здрав и топи килограми и сало. Прочитај повеќе рецепти на Gotvi.mk:Смути за старт на денотЗа диета здраво срце и висок притисок – една шолја е лек Неодолив сок од јаболка Сок од домати […]