Tag: ресани

Видео, Десерти

Чоколадни обланди со ресани (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Вкусот на овие обланди ќе ги разбуди вашите сетила… Начинот на подготовка погледнете го во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на Милица Михаиловиќ: Повеќе вести на Готви.мк: ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече За секоја прослава – Тигар торта ВИДЕО: […]