Tag: релаксација

Препораки

Релаксирајте се: Чај кој ги опушта мислите и мускулите

Чаевите делуваат благотворно на организмот, ни помагаат да се опуштиме, да ги смириме нервите, да се бориме против настинките и вирусите, но и да го зајакнеме имунитетот.Овој чај од три состојки е совршен за релаксација на целото тело, и на умот и на мускулите. Поврзани вести на Готви.мк Појадувајте и […]