Tag: ребро

Главни јадења

Гулаш од ребра

Ручек за гурмани – вкусен гулаш од ребра… Добар апетит! Повеќе вести на Готви.мк: Рости од компир Шеф салата Дресинг за Шеф салата Таљатели со зеленчук Пржена банана Pad Thai со пилешко Еве што научивме на часовите по готвење со Фичо