Tag: реакција

Видео, Повеќе

ВИДЕО: Стефани била вегетаријанец 22 години – прв пат проба месо а потоа…

Стефани Потакис не јадела месо целиот живот. Таа е вегетаријанец 22 години, а сега за прв пат пробува каков е вкусот на месото.Реакцијата кажува се:           Повеќе на Готви.мк: 18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите Тајната на Ким […]

Видео, Забава

Му рекла на сопругот да ја отвори рерната – го нашол она што го чекал 17 години

По цели 17 години борба со неплодност, Дана и Аркел изгубиле надеж дека некогаш ќе станат родители. Парот претрпел четири абортуси и едно мртвороденче, но продолжиле да се молат и секогаш верувале во чудо.Во видеото подолу можете да погледнете како изгледал моментот кога Аркел дознал дека ќе стане татко! Среќата […]

Видео, Забава

ВИДЕО: Бебиња прв пат пробуваат чоколадо – реакциите бесценети

Чоколадото е сладок грев на секого. Колку и да бегаме од нездрава храна, барем еднаш си дозволуваме да уживаме во вкусно чоколадо.Еве како бебињата реагираат кога прв пат ќе пробаат чоколадо. Повеќе вести на Готви.мк: ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса ВИДЕО: Направете шеќерна паста […]

Повеќе

Погледнете ја реакцијата на ова маче за време на вчерашниот земјотрес во Скопје (ВИДЕО)

Уште една снимка од Јутјуб направена од безбедносна камера за време на вчерашниот земјотрес во Скопје кој се случи во 15:10 часот. Снимката е направена во куќа, а на неа се гледа и едно маче и неговата реакција за време на земјотресот. ВИДЕО: Како бил почувствуван вчерашниот скопски земјотрес во […]

Видео, Повеќе

ВИДЕО: Близначки снимаа видео за YouTube кога ги зафати земјотресот – Погледнете ја нивната реакција

На својот YouTube канал, 13годишните близначки од Скопје, Ива и Ана, објавија видео во кое денешниот земјотрес во Скопје се случува на сред снимање на нивното ново видео. Погледнете ја нивната реакција: Според сеизмолозите вака не треба да се однесувате за време на земјотрес (ВИДЕО) ЗЕМЈОТРЕСИ ВО СКОПЈЕ: Колку време […]

Видео, Повеќе

Урнебесно: Реакцијата на мало дете кое прв пат пробува сланина (видео)

Мало детенце за прв пат пробува сланина. Неговата реакција ќе ве насмее до солзи 🙂 Мислите дека и вие на ваша возраст изгледате поинаку кога пробувате некој нов вкус? Погледнете видеа со кулинарски рецепти, трикови и совети тука Прочитај интересни Gotvi.mk рецепти: Чиа пудинг Брзо и освежително: Смути од шумски […]