Tag: путер погача

Видео, Главни јадења

Брз рецепт за вкусна путер погача

Кога ќе ја пробате погачата направена по овој рецепт, ќе заборавите на обичните теста. Ќе ви биде задоволство да подготвите путер погача каква што не сте пробале досега! Повеќе рецепти на Готви.мк: ВИДЕО рецепт: Леб со карамелизиран кромид Ремек дело во кујната: Леб од банана Тазе домашен леб ВИДЕО. Рецепт […]

Видео, Главни јадења

Путер лисната погача (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Погача за секакви прилики… Повеќе вести на Готви.мк Крем супа од зеленчук Одлична идеја за ручек ВИДЕО: 3 брзи видео рецепти за пица Печена пица палачинка Пица на два ката ВИДЕО: Рецепт за пица кој не се пече во рерна Домашна пица капричиоза Посна пица Вистински пица деликатес Ултра брзи […]