Tag: прти

Предјадења

„Солени прсти” со сирење – Мини тесто од 5 состојки

Направете нешто посебно и вкусно за појадок. Супер е со јогурт, павлака или сирење. Добар апетит! Повеќе Готви.мк рецепти: Салата со маслинки и кубети Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула Неодолива […]