Tag: проширени вени

Tips & Tricks

За тромб и прошерени вени – 2 состојки се крај на маката

Се препорачува за сите кои имаат проблеми со тромб или проширени вени, моќен е и делува брзо.Овој руски лек ќе ве спаси од проблемите, а еве и како. Ви требаат само 250 грама лук и 15 лимони, кои треба да ги измешате во блендер. Се добро се меша и се […]

Препораки

Потполно природен рецепт кој го раствора тромбот и лечи проширени вени

Руски рецепт за каша која раствора тромб се препорачува на сите кои имаат проблем со воспаление на површинските вени и патат од проширени вени.Се што ви е потребно да ја направите оваа каша е 250 грама лук и 15 лимони. Сомелете го лукот во блендер и потоа додадете измиени лимони […]