Tag: провокативно

Повеќе

Јелена Карлеуша провоцира со задникот (ФОТО)

Српската пејачка и скандал мајстор на социјалните медиуми, Јелена Карлеуша повторно предизвика лавини воздишки кај спротивниот пол. А, овојпат членката на жирито на „Гранд звезди“ не се соблече. И воопшто немаше потреба од тоа 🙂 Погледнете: One more day…😶 A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Nov 2, 2016 […]

Забава

ФОТО: Марјана Станојковска во бикини и времето веднаш станува сончево

Нашата лото девојка, Марјана Станојковска, ги израдува своите обожаватели со нова провокативна фотографија. И повторно во летно издание и бикини, Марјана на Фејсбук и Инстаграм објави фотографија која дождливите денови ќе ви ги направи етни и сончеви. Today I choose joy 🌼💛⛱#postcards #beachbabe #marjanastanojkovska #nofilter A photo posted by Marjana […]