Tag: прилози

Повеќе

Најдобри прилози за ќофтиња – Совршен спој на трпезата

Ќофтињата и плескавиците се совршени кога ви се јаде месо, за скара со пријатели или посебни пригоди. Најдобрите прилози за нив се ориз и компир. Комбинацијата е вкусна и совршено се надополнува. Супер комбинација е и пире. Прочитај повеќе Gotvi.mk вести: Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови […]