Tag: претече

Tips & Tricks

Ако ви истече млеко на шпоретот – Со овој трик нема да замириса домот

Ако ви истече млеко на шпоретот има лесен и брз трик како да се спасите од лошиот мирис на загорено. Се што треба е по шпоретот да ставите малку сол и мирисот на изгорено ќе го снема. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Чај за желудникот – нема да имате мака Чај кој […]