Tag: појадок.гевреци

Предјадења

Мини гевречиња од рерна – Веднаш ќе ги изедете

Направете мини гевречиња во вашата кујна. Добар апетит! Повеќе вести на Готви.мк: Похован кромид со кашкавал – идеално мезе за со пиво ВИДЕО: рецепт за потпечен полнет компир Хот-дог шпагети: Одличен рецепт кој и дете може да го направи Полнет ананас со ориз и пилешко Полнети печурки по најдобар рецепт […]