Tag: похована моцарела

Главни јадења, Предјадења

Крцкаво похована моцарела

Идеално предјадење, а ако го послужите со сезонска салата имате комплетен оброк!   Добар апетит! Поврзани вести на Gotvi.mk Брзи домашни пирошки со зденка и маслинки Рецепт за брза даска кога ќе ви се најават гости Рецепт за 2 брзи соса за чипс и други грицки Рецепт за брзо мезе […]