Tag: поспани

Повеќе

Храна која не прави поспани – Избегнувајте ги овие намирници

Ако и вие имате постојано чувство дека сте уморни тогаш тоа е знак дека треба да смените нешто не само во начинот на живеење туку и во исхраната. Не јадете обилно јајца, месо, житарки, чоколадо, млечни проиводи. Заштитете се од конзервирана храна, газирано и грицки. Повеќе рецепти на Готви.мк: ВИДЕО […]