Tag: посна сарма

Видео, Главни јадења, Посно и веге

Посна сарма со ајвар и праз: Овој рецепт ќе ви стане омилен

Феноменална комбинација од зеленчук. Добар апетит! Деталите за подготовка погледнете ги во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Бабина кујна“: Повеќе Готви.мк рецепти: Салата со маслинки и кубети Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула […]