Tag: портокалово

Препораки

ВИКЕНДОТ НЕКА ПОЧНЕ ЗДРАВО: Утринска свежина со портокалово смути

Смути пијалоците не само што се вкусни, туку и изгледаат одлично. Шаренилото на бои крие витамини кои му помагаат на телото да биде свежо и пред се здраво. Ви нудиме супер начин да го почнете викенд утрото: Се се става во блендер, па смесата се сипува во чаша. Уживајте! Повеќе […]