Tag: полна

Meat, Главни јадења

Сочен деликатес: Полнета плескавица на посебен начин

Направете вкусна полнета плескавица. Добар апетит! Повеќе вести на Готви.мк: Рости од компир Шеф салата Дресинг за Шеф салата Таљатели со зеленчук Пржена банана Pad Thai со пилешко Еве што научивме на часовите по готвење со Фичо