Tag: пластични шишиња

Tips & Tricks, Видео

Еве како можете да ги искористите пластичните шишиња во домаќинството

Ова сигурно не сте го знаеле.Од капаче за шише можете да направите држач за четка за заби, а од горниот дел можете да направите разни додатоци. Навистина безброј корисни начини како да ги искористите пластичните шишиња. Погледнете го видеото… https://youtu.be/UqGaRqjWICU Повеќе вести на Готви.мк: Сигурно не сте пробале: Направете солени […]