Tag: плакнење

Препораки

Плакнете ја устата со ова – ги чува и непцето и забите и ги убива бактериите

Направете си сами течност за испирање на устата со кокосово масло. Земете една лажица кокосово масло и држете ја во устата 20 минути, па вака убаво ќе се исчисти просторот меѓу забите и непцето. Повеќе на Готви.мк: Вака кокосовото масло делува на кожата Чајот од шипка како лек БРЗО И […]