Tag: Пит

Повеќе

Таа е најпребарувана на порно страниците – Причината е разводот на Бред и Анџелина

Една од најпопуларните порно страници во светот, PornHub преку светските медиуми извести дека најпребарувано е името на француската Марион Котијар. По 20 Септември годинава кога официјално беше соопштено дека Бранџелина се разведуваат, нејзиното име било пребарувано 579% повеќе од претходно. Инаку, само неколку часа по објавувањето на веста дека Анџелина […]

Повеќе

Само Бред Пит да заборави на Анџелина – Секс гуру му нуди дури 7 девојки (ФОТО)

Познатиот руски „сексуален терапевт“, попознат како секс гуру, Алекс Лесли, го кани Бред Пит на уживање во неговите конкубини – девојки кои се меѓу најдобрите на семинарите за сексуалната еманципација. „Со овие 7 девојки ќе заборавиш на Анџелина Џоли“, му порачува Алекс на Пит. Привет Бредду Питту)) A photo posted by Алекс […]

Повеќе

(ВИДЕО) Анџелина Џоли со најинспиративниот говор досега

И додека светските и домашните медиуми се занимаваат со разводот кој Анџелина Џоли го побара од Бред Пит, таа одржа еден од најинспиративните говори. Џоли ја остварува нејзината хуманост на дело, а од неодамна таа стана и амбасадока на УНХЦР иогромно внимание обрнува на бегалците од Сирија и апелирање да […]

Повеќе

(ФОТО) Бред е сингл – Норвешката авиокомпанија со одлична реклама

Додека американска, па и би рекле слободно, и целата светска јавност се занимава со разводот на Бранџелина, норвешката авиокомпанија тоа го искористи во сопствени маркетиншки цели. „Бред е сингл“ пишува на рекламата со големи букви и на тоа се надоврзува цената на авиобилет до Лос Анѓелес, САД. Погледнете: Next Level […]

Повеќе

(ВИДЕО) Џоли била љубоморна – Еве со која девојка се шпекулира дека Бред Пит имал афера

Само неколку час по објавувањето на веста дека Анџелина Џоли поднела барање за развод од Бред Пит, Парамаунт го објавија трејлерот за филмот „Allied“. Во него покрај Бред Пит, глуми и актерката Марион Котијар. За нив двајца постоеја шпекулации дека страстите и бакнежите кои ги разменуваат во филмот прераснале во […]

Забава

Бред Пит направил вистински хаос на траект во Хрватска

Неделава најпопулатниот Холивудски актер, Бред Пит престојувал во Шибеник, Хрватска, јавуваат тамошните медиуми. Тој на хрватското крајбрежје бил без сопругата Анџелина Џоли и нивните деца. Index.hr објави сторија која се случувала на траект кој пловел до островот Вис. Имено, преку разгласот екипажот на Јадролинија се обидувал да повика човек со име Бредли […]

Забава

ФОТО: Бред Пит ужива во Шибеник, а направил и вистинска узбуна на траект за Вис

Како што јавуваат хрватските и светските медиуми најпопулатниот Холивудски актер, Бред Пит денеска престојува во Шибеник, Хрватска. Тој на хрватското крајбрежје е дојден без сопругата Анџелина Џоли, како и без нивните деца. Index.hr објави сторија која се случувала на траект кој пловел до островот Вис. Имено, преку разгласот екипажот на […]

Повеќе

Бред Пит: Стек или пица – кое е неговото омилено јадење?

Бред Пит ја збуни својата публика и фанови дали повеќе сака да јаде стек или пица. Имено, актерот во две различни интервјуа, на прашањето кое му е најомилено јадење дава различни одговори. Во едното интервју вели дека тоа е пицата, а во другото дека најмногу обожава да јаде стек. Што […]