Tag: пита. шунка

Видео, Главни јадења

Пита со тиквици, шунка и сирење

Пита со тиквици, шунка и сирење. Совршен спој од вкусови… Начинот на подготовка погледнете го во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Домашни рецепти“: Повеќе вести на Готви.мк: Сигурно не сте пробале: Направете солени рафаело бомбици Похован кромид со кашкавал – идеално мезе за со пиво ВИДЕО: рецепт за потпечен полнет компир Хот-дог […]