Tag: пита со кајсии

Видео, Десерти

МОРА ДА СЕ ПРОБА: Пита со кајсии (ВИДЕО)

Оваа пита со кајсии морате да ја пробате! Во продолжение погледнете го рецептот на Милица Михаиловиќ во кој детално е објаснет начинот на подготовка: Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече Неговото височество: Топло – ладен колач ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која […]