Tag: пилешки ѓувеч

Видео, Главни јадења

Пилешки ѓувеч (ВИДЕО)

Едноставно и вкусно… Во продолжение се наоѓа рецептот на Милица Миаиловиќ за подготовка на оваа јадење: Повеќе на Готви.мк: Градинарска пита – направете вкусен фамилијарен ручек за помалку 150 денари Едноставен појадок кој сите ќе ги воодушеви Рецепт за вистински пица деликатес Полнети печурки – лесен рецепт кој сите ќе […]