Tag: пејач

Забава

ФОТО: Андреј од ДНК го откри еликсирот на младоста

Андреј од групата ДНК на социјалните мрежи објави фотка на која се гледа како се наоѓа на гроздобер и се подготвува за подготовка на ракија.-Еликсир на младоста – РАКИЈА, напиша пејачот. Повеќе вести на Готви.мк: Наместо да слабеете се дебелеете? Прочитајте што е причината Супер брз и вкусен домашен сос […]

Забава

ФОТО +18: Сите голи фотографии на Џастин Бибер

Џастин Бибер кој иако е идол на многу тинејџери изминатата година беше фатен од папараците во повеќе експлицитни фотографии каде го покажува половиот орган: #Justin just can’t stop getting #naked. Which I don’t mind. #JustinBieber #nakedjustin #justinsnudes #hot pic.twitter.com/VMZglxwhXK — pics of guys (@berkly_tom) August 8, 2016 Прочитај повеќе на Gotvi.mk: […]