Tag: печете

Десерти

Матите и печете половина час – „Пуслици” омилениот десерт од детството

Направете пуслици, десертот кој секогаш успева. Уживајте! Повеќе десерти на Готви.мк: Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома Супер рецепт: Леден кафе колач Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега Направете […]