Tag: песна

Повеќе

Познатата блогерка за Македонија: “Храната е скриено богатство”

Македонската храна е скриено богатство и заслужува поголемо внимание. Ова е насловот на блогот што го објави Лишаи Кауфер, ПР косултант за храна и пијалаци, на агрегаторот за вести Хафингтон Пост.За Кауфер, како страстен почитувач на кујната и човек со долгогодишно искуство во гастрономијата,  македонските јадења се, како што вели, едни од нејзините […]

Забава

ВИДЕО: Северина секси во новиот спот

Пред одличната забава која Севрина ја направи во Берово, сексапилната Севе го промовираше новиот спот за песната „Море туге“ во кој се појавува и српскиот пејач, Саша Матиќ. Погледнете го видео спотот: More tuge… @sasamatic_official @matijavuica #music #video #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina A video posted by Severina Kojic (@severina) on Aug […]

Забава

ВИДЕО: Му пуштаат песна од Адел и детето престанува да плаче

Верувале или не, на едно детенце кога ќе му го дадат мобилниот телефон на кое свири песна од Адел, веднаш престанува да плаче. Уверете се гледајќи го видеото кое родителите го насловиле „Thanks Adele – Ти благодариме Адел“: Прочитај повеќе на Gotvi.mk: САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го […]

Забава

ВИДЕО: Бритни Спирс со нова песна, албум и парфем – ова ќе биде нејзина година

Американската пејачка Бритни Спирс ги откри деталите за најновиот албум, кој ќе се вика „Глори“ и се очекува да излезе на 26 август. Спирс во Јули годинава го промовираше и новиот сингл „Make me“, а видео спотот можете да го погледнете во ова видео: Повеќе вести на Gotvi.mk: Бритни Спирс и […]