Tag: пенис

Забава

Џастин Бибер го осигурал својот пенис на 5 милиони долари?

Странските медиуми пишуваат дека пејачот Џастин Бибер го осигурал својот полов орган со полиса вредна неверојатни 5 милиони долари. Бибер ова го направил во тајност, а за ова размислувам пред извесно време кога протекоа голите фотографии од него и Орландо Блум. Причина за ваквата одлука, пишуваат дел од светските медиуми, […]

Забава

18+ ФОТО: Неверојатно – Џастин Бибер пак го покажа

Џастин Бибер не мирува. Во последно време тој е поактуелен покажувајќи го својот полов орган, отколку со музичката кариера. Овојпат неговиот пенис се најде на Инстаграм профилот на диџејката и пријателка на Џастин, Шантел Џефрис. На фотографијата се гледа младиот пејаџ како мастурбира. Но, набргу потоа фотографијата беше остранета, а […]

Tips & Tricks, Видео, Десерти

18+ ВИДЕО: Како се прави сладолед во форма на пенис

Туристи кои минатиот месец престојувале на одмор на хрватското приморје нарачеле неколку топки сладолед. Но, наместо тоа, продавачот ги научи како се прави сладолед во форма на пенис: Скапо ви е 20 денари за топче? Погледнете ја цената на овој сладолед Урнебесно: Реакцијата на мало дете кое прв пат пробува […]

Повеќе

7 намирници кои го уништуваат вашиот пенис, а за тоа не знаете

Машкото здравје зависи од доброто функционирањето на тестостеронот,  а нив неповолно дејствува индустриската, непреработена храна, опијати и популарните газирани пијалаци. Газирани пијалаци – го намалуваат бројот на сперматозоиди Преработено месо и сланина – го намалуваат бројот на сперматозоиди Соја – го намалува бројот на сперматозоиди Шеќер – го намалува нивото […]