Tag: пелати

Видео, Салати

Домат пелат во тегли: Ниту еден италијански сос не му е рамен

Згответе тестенини, додајте го овој домат и уживајте во вкусниот оброк. Уживајте! Деталите за подготовка погледнете ги во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Летина кујна“: Повеќе вести на Готви.мк: Рости од компир Шеф салата Дресинг за Шеф салата Таљатели со зеленчук Пржена банана Pad Thai со пилешко