Tag: патлиџа

Видео, Главни јадења

Похован патлиџан од рерна – совршен рецепт

Подгответе вкусен похован патлиџан од рерна – ќе го обожавате! Добар апетит! Деталите за подготовка погледнете ги во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Летина кујна“: Прочитај повеќе Gotvi.mk рецепти: Брза похована даска кога ќе се најават гости ФОТО: Традиционална македонска даска Омилената даска за мацкање на Влатко Брзи домашни пирошки со зденка и маслинки […]