Tag: памукче

Повеќе

Домот нема да мириса на цигари, ниту алиштата – Ви треба само памукче

Ако сакате да го снема лошиот мирис од цигари од домот и облеката, има лесен трик. Земете памукче и натопете го во масло, па ставете го во просторијата во која се пуши. Ќе го впие мирисот. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Смеса за откажување од цигари Со ова ќе ги снема дамките […]