Tag: паметно

Tips & Tricks, Видео

ВИДЕО: Пет паметни трикови за во кујна

Неколку паметни трикови кои ќе ви користат во кујната. Веднаш ќе го направите истото. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Прочитај повеќе кулинарски совети и трикови ТУКА Помоќен од вијагра и афродизијак: Две состојки за да бидете ѕвер во кревет Посно: Палачинки без зејтин Палачинки за 3 минути Палачинки со мед и […]

Tips & Tricks, Предјадења

Полнет домат

Додека ги полневме печуркити по овој рецепт, ни остана дел од смесата за полнењето 🙂 Размислувавме што да направиме, па помисливме на полнет компир, пиперка, модар домат, но ништо од тоа немавме во фрижидерот. За среќа, во моментов имавме само уште еден црвен домат, па така излезе овој специјалитет. На […]