Tag: паметен

Видео, Десерти

Слоевите се прават сами од себе: Паметен колач

Ова не е трик, овој колач е брз и лесен и сам се формулира во три слоја, се што треба е за заматите, да излиете во плех и да испечете.Ќе се изненадите, ова е подготовката: Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепети: Посна чорба која е неодоливо вкусна ВИДЕО: Ги пресече доматите на […]