Tag: пакетчиња

Предјадења

Пакетчиња со сирење – Деликатес за Добро утро

Направете супер вкусен и брз појадок, пакетчиња со сирење.   Добар апетит! Повеќе на Готви.мк: Чајот од шипка како лек БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете […]

Предјадења

Децата лудуваат по овој појадок, а кога тие го сакаат сигурно е вкусен: Брзи пакетчиња

Направете појадок кој особено децата ќе го сакаат. Прочитај повеќе на Gotvi.mk:10 „убијци“ на вишокот калорииДиетален појадок што ќе ве држи сити Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки Како да ослабете според хороскопскиот знак? Кое е омиленото […]

Предјадења

Појадок за пет минути  – брзи пакетчиња со јогурт

Направете брзи пакетчиња со јогурт. Добар апетит! Повеќе рецепти на Готви.мк: ВИДЕО рецепт: Леб со карамелизиран кромид Ремек дело во кујната: Леб од банана Тазе домашен леб ВИДЕО. Рецепт за леб кој не се меси Домашниот леб на мајче Вера Полнет запечен леб ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не […]

Деликатеси

Пакетчиња со компир и ослич за свечена трпеза – сите ќе ви бараат рецепт

Направете пакетчиња со ослич риба, кои се вкусни и навистина совршени за ручек, пријатели и пиво, мезе и свечености.   Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Совршен рецепт за риба деликатес Риба во сос од сенф ВИДЕО РЕЦЕПТИ за посни пити, посни салати и риба Малку време за деликатес: Риба полнета со компир […]

Главни јадења, Предјадења

Пакетчиња со сирење – Денот нека започне деликатесно

Деликатесен старт на денот, направете пакетчиња со сирење. Вкусен појадок, кој ќе го направите на следниот начин: Добар апетит! Прочитај повеќе рецепти на Gotvi.mk: Топли пирошки со сирење Мини проја со фета Појадок од стар леб Леб кој не дебелее Појадок во шолја Појадок со кој ќе топите килограми Кралски појадок […]