Tag: опушта

Забава

ФОТО: Вака се опушта мама Сека кога малиот Јаков спие

Српската пејачка Сека Алексиќ се опушти со својот омилен десерт, протеински палачинки. Убавата Србинка која е тазе мама најде време и за уживање додека малиот Јаков спие. Повеќе вести на Готви.мк: 10 „убијци“ на вишокот калории Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео) Диетален појадок што ќе ве […]