Tag: одговара

Повеќе

Моцарелата има супер вкус – Најдобро оди со овие јадења

Моцарелата има одличен вкус и е врвно италијанско сирење. Ви ја препорачуваме за пица како од ресторан и врвна пицерија, а совршено оди и со салати со свеж зеленчук. Уживајте. За повеќе видеа со кулинарски совети, трикови и рецепти тука Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: ВИДЕО: Дали досега погрешно сме ги пржеле јајцата? […]