Tag: Николиќ

Забава

ФОТО: Ана Николиќ: Не сум невина, туку дебела

Веста која неодамна привлече големо внимание во медиумите е тоа што Ана Николиќ се омажи во тајност за раперот Стефан Ѓуриќ Раста. Ана денеска објави фотографија на Инстаграм кпод која напиша: „Не сум лесна, не сум невина… гола спијам… пројде летото… ЈАС СУМ ДЕБЕЛА! :-)“ Nisam laka,nisam nevina…gola spavam iza […]

Забава

Оригинално: Еве со кое видео Сања му го честиташе роденденот на Слаткар

„Ние, лав и лав. HBD my love“ напиша Сања Николиќ во честитката која на Facebook ја објави за јубилејниот роденден на нејзиниот сопруг Марко Маринковиќ – Слаткар. Претходно, за време на нивната свадба, Слаткар напиша песна насловена „Кажи ДА“, кој пред неколку недели го доби и својот спот. Таа објави […]

Забава

ФОТО: Ана Николиќ го покажа венчалниот прстен кој го доби од Раста

Веста која привлече големо внимание во медиумите е тоа што Ана Николиќ се омажи во тајност за раперот Стефан Ѓуриќ Раста. Тие неколку дена по венчавката отпатувале во Сплит за да учествуваат на еден фолк фестивал на кој заедно ќе настапуваат. Во овој хрватски град, Ана Николиќ го покажа венчалниот […]

Забава

Ана Николиќ ги објави свадбените фотографии – ваква венчаница немате видено

Ана Николиќ во тајност се омажи вчера за 11 години помладиот рапер Раста, а сега е објавена и првите фотографиии од венчавката. Погледнете каква венчаница носеше атрактивната српска пејачка. ФОТО: Facebook