Tag: незгоди

Забава

ВИДЕО: Никој не проба од тортата на свадба – и ова се случува

На свадба сите девојки го чекаат бидермаерот, а сите гости ја чекаат свадбената торта. Сепак, во свадбите од ова видео нешто тргна на лошо, па никој не проба од тортата.https://www.youtube.com/watch?v=CijrjHRL-Eo Повеќе вести на Готви.мк: Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори ВИДЕО: Цеца повторно во […]