Tag: невработен

Забава

Не и е се розево во бракот: Северина бесна на сопругот

Северина Којиќ секојдневно на социјалните мрежи со фотки покажува дека ужива во бракот со помладиот избраник Игор Којиќ. Сепак, извор близок до пејачката вели дека не е се така розево во домот на Којиќ. На Северина почнало да и пречи тоа што само таа работи и го издржува семејството, а […]