Tag: најчитани

Препораки

10 најчитани Gotvi.mk рецепти во 2019 година

1 Јануари – првиот ден во Новата 2020 година, но и новата декада 🙂 Тимот на Gotvi.mk Ви посакува среќна Нова 2020 година со најискрени желби за многу здравје, среќа, љубов, успех и многу вкусни моменти! Ви ги пренесуваме Gotvi.мк рецептите кои вие најмногу ги читавте во изминатата 2019 година: […]

Препораки

Топ 10 најчитани Gotvi.mk рецепти во 2017 година

1 Јануари – првиот ден во Новата 2018 година 🙂 Тимот на Gotvi.mk Ви посакува среќна Нова 2018 година со најискрени желби за многу здравје, среќа, љубов, успех и многу вкусни моменти! Ви ги пренесуваме Gotvi.мк рецептите кои вие најмногу ги читавте во изминатата 2017 година: Се јаде само три […]

Видео, Главни јадења, Препораки

Топ 10 најчитани Gotvi.mk рецепти во 2016 година

1 Јануари – првиот ден во Новата 2017 година 🙂 Тимот на Gotvi.mk Ви посакува среќна Нова 2017 година со најискрени желби за многу здравје, среќа, љубов, успех и многу вкусни моменти! Ви ги пренесуваме Gotvi.мк рецептите кои вие најмногу ги читавте во минатата 2016 година: РУЧЕК ЗА 5 МИНУТИ: […]

Главни јадења, Десерти, Предјадења

Похована зденка, Шведски ќофтиња… Еве кои беа најчитаните рецепти неделава

1. На првото место по читаност се похованите зденки. Јадење за кое освен зденки или топено сирење ви требаат само уште 3 состојки и тоа јајца, презла и сусам. И масло за готвење секако 🙂 Еве го рецептот: https://gotvi.mk/2016/05/17/pohovani-zdenki/ 2. Второто место резервирано за најдобриот појадок на светот или шакшука. Јадење кое се […]

Видео, Главни јадења, Десерти, Повеќе, Предјадења

Шакшука, ѕаѕики… Еве кои според вас се најпопуларни Gotvi.mk рецепти неделава

1. На првото место се најде најдобриот појадок на светот или шакшука. Јадење кое се прави со кромид, домати и јајца, а е многу популарно во Израел. Еве го видеото и рецептот: https://gotvi.mk/2016/05/11/video-recept-za-najdobriot-domasen-pojadok/ 2. Палачинките кои можете да ги јадете речиси неограничено, а се прават само со 2 состојки и неверојатно […]