Tag: наполни

Видео, Деликатеси

ВИДЕО: Го наполни лебот со кашкавал, компирите со сланина – доби деликатес!

Го наполни лебот со кашкавал, компири, сланина и направи нешто неверојатно. Погледнете како да направите нешто ново, вкусно и брзо за целото семејство.Подготовката погледнете ја во видеото: Повеќе на Готви.мк: Чиа пудинг Брзо и освежително: Смути од шумски плодови Зелка на поинаков начин Бујурди – топено сирење ВИДЕО: Рецепт за […]

Видео, Главни јадења

Лебот го наполни со чајна и кашкавал – ова ќе ви стане омилено јадење

Направи тесто, стави сувомеснато и кашкавал, доматно пире, па го завитка тестото како векна леб и го расече. Доби деликатес!Подготовката погледнете ја во видеото кое следи: Повеќе на Готви.мк: 18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите Тајната на Ким Кардашијан за добра линија […]