Tag: мултиколор

Салати

Мултиколор салата + предлог за дресинг

Шаренило од бои, состојки и вкусеви. На крајот добивате одлична и здрава свежа салата. Еве што ви е потребно да ја направите оваа салата по рецепт на Сања: Добар апетит! Прочитај поврзани Gotvi.mk вести: Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса Свежа салата која топи килограми и ја враќа […]