Tag: мсо

Meat, Главни јадења

Уштипци со мелено месо – Брз рецепт за 15 минути

Направете уштипци со мелено месо во вашата кујна.     Се мешаат сите ссотојки во сад. Се вадат уштипци и се пржат на тава со масло. Поврзани вести на Gotvi.mk Брзи домашни пирошки со зденка и маслинки Рецепт за брза даска кога ќе ви се најават гости Рецепт за 2 брзи […]